Які дороги Львівщини відремонтують у 2019 році. Перелік

logo


На роботи планують витратити понад 820 млн грн.фото: прес-служба ЛОДА

фото: прес-служба ЛОДА

Уряд затвердив перелік доріг Львівщини, на які цьогоріч чекають реконструкція, ремонт або будівництво. Ідеться про дороги загального користування державного значення. Про це повідомляє Служба автодоріг у Львівській області.

Загалом заплановані роботи оцінюють у 820 млн грн. Відбуватимуться вони в межах трьох проектів.

Так, за бюджетною програмою «Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування державного значення» на дороги Львівщини піде 310 млн грн. Їх витратять на:

Також за програмою поточний середній ремонт виконають на окремих ділянках таких автомобільних доріг державного значення:

Другою програмою, пов’язаною з дорогами Львівщини, є державна програма «Покращення стану автомобільних доріг загального користування за маршрутом Львів – Тернопіль – Умань, Біла Церква – Одеса – Миколаїв – Херсон». За нею за 11 млн грн заплановано влаштування з’їзду з автомобільної дороги державного значення М-09 Тернопіль – Львів – Рава-Руська на автомобільну дорогу державного значення М-06 Київ – Чоп для правоповоротного руху за напрямком Львів – Чоп.

Окрім того, на Львівщині в межах інвестиційного проекту «Покращення стану автомобільних доріг загального користування Львівської області» у 2019 році витратять 500 млн грн на:

У межах цього проекту заплановано також розпочати роботи з капітального ремонту на автомобільних дорогах Т-14-16 Львів – Пустомити – Меденичі на ділянці км 38+200 – км 53+992 та Т-14-25 Миколаїв – Городок – Жовква – Кам’янка-Бузька – Бібрка на ділянці км 0+000 – км 12+000; км 24+500 – км 34+000, а також реконструкцію автодороги Т-14-25 Миколаїв – Городок – Жовква – Кам’янка-Бузька – Бібрка на ділянці км 34+000 – км 40+738.

Окрім коштів держбюджету, роботи з ремонту доріг можуть виконуватись і за рахунок фінансування з обласного та місцевих бюджетів, а також – від коштів з перевиконання планів надходжень платежів Львівською митницею ДФС.