Які дороги у Львові планують капітально відремонтувати до кінця року, – ПЕРЕЛІК

logo
200677_jaki_dorogi_u_lvovi_planujut_kapitalno_vi.jpeg


На капітальні та поточні ремонти доріг і тротуарів у всіх районах Львова передбачили майже 285 млн грн з міського бюджету.

У Львові тримають ремонти магістральних і внутрішньоквартальних доріг та тротуарів. За даними прес-служби ЛМР, із міського бюджету на поточний ремонт доріг виділили 45,5 млн грн, а на капітальний – 239 млн грн, – передає 032.ua.

Нижче пропонуємо ознайомитися з планами на ремонти по районах.

Залізничний район

На поточний ремонт доріг у Залізничному районі передбачено 8 млн грн. За частину цих коштів встигли зробити ремонт на вул. Городоцькій, Широкій, Сяйво, Виговського, Повітряній, Левандівка та інших.

На капремонт доріг і тротуарів передбачено 42 млн грн, за які вже виконали роботи на вулицях: Комарова, 24; Слюсарній. Завершують ремонт на влу.: Роксоляни, 34, Ботанічній, Городоцькій, 56. У планах – ремонт Любінської, 89 – 91; Сірка, 16; проїзду від Виговського до Караджича, ремонт тротуарів на Виговського (від Городоцької до Любінської) і вул. Братів Міхновських.

Сихівський район

На поточний ремонт доріг у Сихівському районі передбачено 10 млн 135 тис. грн, з яких освоїли 9 мільйонів. За ці кошти провели поточний ремонт вулиць: пр. Червоної Калини, Луганської, Хуторівки, Зеленої, Пасічної, Чмоли, Козельницької, Вернадського, Трильовського, Кавалерідзе, Скрипника, Драгана, Липової Алеї, Демнянській. Тривають роботи по вул. Мишуги, Стрийській, 63 – 71.

За 22 мільйони у районі відремонтують тротуари, зокрема, на вулиці Тернопільській. Також планують облаштувати два громадських простори – бульвар на Зубрівській – Довженка і на вулиці Гашека.  Окрім цього, на Сихові мають відремонтувати 64 об’єкти на загальну суму 54 млн грн.

Читайте також: Події у Львові на вихідних, які варто відвідати

Личаківський район

На поточний ремонт доріг у Личаківському районі передбачено 9 млн грн, з яких використали уже 7 мільйонів. Окрім цього, більше 40 мільйонів гривень передбачено на капітальний ремонт вулиць: Шота Руставелі, Жасминової, Лисеницької, Січової – Полудневої, Тракту Глинянського, 163, тротуар на Новознесенській. Уже завершили капремонт доріг на вулицях: Падури, Черника, Сушкевича, Тракті Глинянському, 165, Зеленій, 113, тротуари на вулиці Карпатській.

Шевченківський район

Цього року поточні ремонти у Шевченківському районі обійшлися у 8 мільйонів гривень, за які здійснили ремонти вулиць: Липинського, Чорновола, Мазепи, Грінченка, Єрошенка, Золотої, Донецької, Жовківської, плнаують роботи на вул. Під Голоском. 

Капітальний ремонт доріг у районі оцінили у 51 мільйон гривень, за частину цих коштів встигли відремонтувати вулиці Лучкая, Резедову, облаштували громадський простір у Рясному, капітально відремонтували вул. Шевченка, 406 – 408, Верхню Зимову. Завершують ремонти на Шевченка, 352 і 366, тротуари на Вуличковського, 40 – 44, облаштування громадського простору на Миколайчука, 18. У планах – розпочати капітальний ремонт дороги і тротуарів на вул. Золотій, 32−34 та Єрошенка, 2−6.

Франківський район

На поточний ремонт доріг у Франківському районі передбачено приблизно 6,5 млн. грн, з яких використали 5,5 млн грн на ремонт магістральних вулиць – Володимира Великого, Гіпсову та інші. Зараз приступають до поточного ремонту внутрішньоквартальних вулиць.

На капітальний ремонт доріг і тротуарів передбачено 36 млн. грн. За ці кошти вже відремонтували проїзд на Наукові, 31 -33, вулицю Сельських, облаштували дитячий майданчик на Кульпарківській, 141 – 143. У роботі та планах – тротуари на В. Великого, 17 – 19, Кульпарківській, 121 – 123, дворик на В. Великого, 29 – 31, капремонт вул. Конотопської, 1 – 3, Пулюя, Поліщука, В. Великого, 37, Симоненка, 1 – 3.

Галицький район

На капітальний ремонт доріг у Галицькому районі передбачено 26 млн грн і 4 млн грн – на поточний ремонт доріг. Серед важливих об’єктів, які ремонтують – вулиця Котлярська і Просвіти. У планах – ремонт вул. Руданського, уже завершили капремонт вул. Рутковича, який тривав із 2017 року.

Нагадаємо, у Городку розпочали капітальний ремонт траси М-11 Львів – Шегині.


А поділитися?