Яким буде «Форум видавців-2017». Локації, події, учасники

logo


Організатори найвідомішого літературного майданчика, який цьогоріч розгорнуть у Львові з 13-го по 17-те вересня, оприлюднили повну програму заходів та подій.

24-й «Форум видавців у Львові» запропонує книгоманам з усієї України більше тисячі культурних та освітніх заходів.

Цього року провідною темою Форуму стане «Точка творення».

Офіційно відкриватимуть Форум 13-го вересня. Також у цей день львів’ян та гостей міста запрошують на проект «Сучасна українська проза», презентації книг «Будьмо собою. Життя і заповіт патріарха Йосипа Сліпого», ведучої телеканалу 1+1 В. Хамайко «Солодка неділя», воркшоп з написання грантових заявок та багато іншого.

14-го вересня у «Дзизі» виїзний прямий ефір проводитиме «Громадське радіо», презентуватимуть роман Маркіяна Камиша «Чормет», читатимуть лекцію «Книга в поліграфії», організують поетичний батл «Гра Престолів» та інше. У цей день також відбудеться вручення премії «Найкраща книга Форуму».

15-го вересня проведуть дитячий майстер-клас «Як оживають комікси», запрезентують роман Юрія Косача «Сузір’я Лебедя», організують автограф-сесію Юрія Винничука, Андрія Куркова, Андрія Кокотюхи та інше.

У суботу, 16-го вересня, на Форумі презентують проект Дмитра Муравського «Через війну» та прочитають лекцію про історію в літературі. Автографи у цей день роздаватимуть Брати Капранови, Василь Шкляр та інші.

17-го вересня тут організують круглий стіл на тему українсько-польської історії, дискусію «Як видавати філософську літературу в Україні», презентують зібрання творів Івана Драча та багато іншого.

Повну програму заходів можна знайти ТУТ.

Читайте також на нашому сайті: Автори «Форуму видавців у Львові» 2017, з якими варто познайомитися особисто