Яскраву світлову рекламу у Львові будуть демонтовувати

logo


image

Підприємців Львова просять ретельно зважати на декоративне оздоблення фасадів світловими елементами. Адже надто яскрава внутрішня реклама на будівлях спотворює їх зовнішній вигляд та завдає незручностей учасникам дорожнього руху, особливо водіям.

На цьому наголошують у міському комунальному підприємстві «Адміністративно-технічне управління», інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

«Вкотре закликаємо підприємців не розміщувати електронні табло моніторів з яскравим світлом, бо це спотворює загальний вигляд фасаду будівлі, але найважливіше – це перешкоджає учасникам дорожнього руху та відволікає їхню увагу.

Також звертаємося до власників аптек, які розміщують ззовні відповідне ознакування – так звані хрести із максимально пульсуючим освітленням: вкотре просимо зменшити яскравість і відключити пульсуюче підсвічення», – зазначила керівниця КП «Адміністративно-технічне управління» ЛМР Наталія Сеньків.

За останні 2,5 місяці (грудень-лютий) по місту демонтували 808 рекламних конструкцій, що були розміщені незаконно, або термін дії дозволів на розміщення яких завершився і не був продовжений. З них 149 конструкцій – це зовнішня світлова реклама та вивіски.

У Львові штрафуватимуть за світлову рекламу. До 170 тис грн (відео)

У Львові хочуть знати, за чий кошт і хто виготовлятиме соціальну рекламу

Як розпізнати недобросовісну рекламу ліків, – АМКУ

Facebook помилково заблокував рекламу про користь вакцинації від коронавірусу

ЛМР звільнить підприємців від орендної плати, туристичного збору та оплати за рекламу