Кабмін зареєстрував новий індустріальний парк «Сигнівка» у Львові

logo


Кабмін зареєстрував новий індустріальний парк «Сигнівка» у Львові

Кабмін зареєстрував новий індустріальний парк «Сигнівка» у Львові

11:42 11.10.2023

10 жовтня на засіданні Кабінет Міністрів вніс до Реєстру індустріальний парк Львова «Сигнівка», ініціатором створення якого виступила Львівська міська рада

Про це повідомляє пресслужба уряду.

” «Сигнівка» стане першим муніципальним індустріальним парком Львова та одним з найпотужніших промислових проєктів міста”, – підкреслено вповідомленні. 

Зазначено, що за концепцією на території парку площею понад 30 гектарів працюватимуть підприємства легкої та харчової  промисловості, машинобудування, поліграфії. Також парк спеціалізуватиметься на виробництві меблів, медичних виробів, пакувальних та будівельних матеріалів. Родзинкою парку стануть підприємства аерокосмічної промисловості та military tech. В рамках парку діятиме громадський центр з науково-технологічним осередком та бізнес-інкубатор длястартап-проєктів.

Очікується, що інвестиції в будівництво парку, залучені керуючою компанією, в цілому  складуть понад 5 млрд грн. Завдяки створенню парку місто отримає додатково 3 600 робочих місць.

Як повідомлялося раніше, на засіданні 6 жовтня 2023 року уряд вніс до Реєстру парки – «ЕкоСтіл» на Дніпропетровщині та «ІСКРА»на Івано-Франківщині. Усього, враховуючи сьогоднішнє рішення, до Реєстру індустріальних (промислових) парків включено 68 парків.

Оценить материал:

load

Рейтинг: 5.00

1