Калушани вчили львів’ян з використаних пляшок робити склянки

logo


Олег і Денис Кіндрацькі — еко-свідомі молоді калушани, які знають, як дати друге життя звичайним скляним пляшкам. Створивши міні мануфактуру sklyanka_lab, хлопці із використаних ємностей майстерно виготовляють склянки та підсвічники.

Днями калушани мали нагоду взяти участь у вікенді від FESTrepublic у Львові.

Уявіть, ми притягнули стіл з майстерні у Львів і облаштували свою локацію, на якій проводили майстер-класи для всіх охочих, знайомилися і спілкувалися з дійсно крутими людьми.Дякуємо всім, хто взяв участь у інтерактиві на нашій локації, та підтримав нас копійчиною, — діляться враженнями автори міні мануфактури sklyanka_lab.

Як пишуть “Вікна”, 18-річний Олег Кіндрацький — майбутній музикант. Навчається на третьому курсі Калуського фахового коледжу культури і мистецтв. Його молодший брат, Денис Кіндрацький, — учень 9-го класу Калуського ліцею імені Дмитра Бахматюка. Наполегливість та старання хлопців не пройшли дарма, і ось перші набори склянок готові до вжитку. Для того, щоб повноцінно реалізувати задум, хлопці витратили близько двох місяців.Денис каже, що бачив у Інстаграмі як із різних видів скла виготовляють тарілки. Проте для реалізації цієї ідеї потрібен чималий фінансовий ресурс.

image
Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

��������…