Канада вирішила перемістити своє посольство до Львова через російську загрозу

logo


У МЗС Канади пообіцяли, що як тільки ситуація з безпекою вирішиться, посольство повернеться зі Львова до КиєваМелані ЖоліImago Image Center

Посольство Канади в Україні тимчасово переносить роботу до Львова. Дипломатичне представництво в Києві тимчасово припиняє роботу через великої загрози російського вторгнення.

Про це заявила ввечері 12 лютого міністр закордонних справ Канади Мелані Джолі, повідомляє Міністерство закордонних справ Канади.

«Дипломатична присутність Канади та активна участь в Україні триватиме. Послуги громадянам Канади також будуть продовжувати надаватися з тимчасового офісу тільки за попереднім записом. Однак наші можливості надавати консульську допомогу можуть ставати все більш обмеженими. Канадці повинні й далі уникати поїздок в Україну. Ми закликаємо тих, хто перебуває в Україні, виїхати зараз. Ми відновимо роботу в посольстві в Києві, як тільки ситуація з безпекою в Україні дозволить забезпечити належне надання послуг і забезпечити безпеку наших співробітників» – заявила міністр.

Нагадаємо, що Німеччина переносить консульство до Львова і зменшує кількість місії в Києві.

11 лютого президент США Джозеф Байден в ультимативній формі зажадав від громадян Сполучених Штатів негайно покинути територію України всіма можливими способами. Зі схожою вимогою виступив також Державний департамент США.

Після звернення президента США Джо Байдена до американців із закликом покинути територію України, з такими ж рекомендаціями виступили влада Японії, Південної Кореї та Нідерландів.

Ізраїль оголосив про вивезення сімей своїх дипломатів з Києва, а також рекомендував ізраїльтянам відмовитися від поїздок в Україну на тлі загрози вторгнення Росії. 12 лютого Нова Зеландія та Австралія закликали своїх громадян негайно покинути Україну через можливе повномасштабне вторгнення Росії.

Найкращі інфографіки від аналітиків «Слово і діло» щодня без зайвого тексту – у телеграм-каналі Pics&Maps

@media screen and (max-width:557px){.box-telegram{flex-direction:column;padding:20px 10px 10px 10px!important}.box-telegram__img svg{margin-left:0!important}.box-telegram__info{margin-bottom:20px}.box-telegram button{margin-bottom:20px}}

ЧИТАЙТЕ у VIBER

найважливіше від «Слово і діло»

Підписатися