Канадські лікарі вчергове приїхали до Львова, щоб консультувати та оперувати маленьких українців

logo
194144_kanadski_likari_vchergove_prijihali_do_lv.jpeg


Канадські лікарі проведуть у Львові 50 консультацій та 8 операцій дітям з різних куточків України.

Візит лікарів з Канади відбувається в межах співпраці між SickKids Hospital (Торонто, Канада) та Міською дитячою клінічною лікарнею міста Львова.За підтримки доктора Джеймса Рутки та фонду Темертея команда канадських лікарів прибуває до Львова уже вшосте, – передає 032.ua.

Як повідомили у прес-службі Львівської міськради, до нейрохірургії на унікальні операції приїхали дітки не лише зі Львова та області, а з Волині, Франківщини, Тернопільщини, Києва. Подивитися на процеси приїдуть також нейрохірурги з сусідніх областей.

Читайте також:”Друге життя”: у Львові знайшли мистецьке застосування сміттю, – ФОТО

Деякі процедури, наприклад, операція із вживлення стимулятора дитині, відбудуться у Львові вперше.

Так, до Львова приїхали: Джеймс Т. Рутка (доктор медичних наук, професор, завідувач відділення хірургії Університету Торонто, голова Центру з досліджень пухлин головного мозку SickKids Hospital, член Асоціації нейрохірургів північної Америки, академік Нейрохірургічної Академії Наук США, академік Академії Медичних Наук Канади),

Мирослава Ромах (професор університету Торонто, лікар-психіатр), 

Іша Крістіан (лікар-нейрохірург лікарні Кайзер Перманенте),

Тіна Гоу (невропатолог, епілептолог та клінічний нейрофізіолог лікарні SickKids Hospital), 

команда працівників реанімації новонароджених лікарні SickKids Hospital – Крістофер Томлінсон (професор університету Торонто, лікар-неонатолог) та Діана Вілсон (асистент лікаря, практикуюча медсестра, спеціаліст у виходжуванні новонароджених з неврологічними вадами).

“Ми маємо надію, що ваші молоді лікарі можуть змінити цю систему охорони здоров’я. У них є велике бажання вивчати всі цінові технології. Хочу, щоб ви їх підтримували в цьому, бо зміни завжди важкі для кожного, але я надіюся, що це все на добре і з часом ви так само будете на це все споглядати, але підтримуйте своїх молодих, бо якщо не буде надії для них, то вони будуть виїжджати, і ви не будете мати лікарів взагалі, тому що їм краще буде за кордонами України»,— сказала професор університету Торонто, психіатр Мирослава Ромах.

Нагадаємо, Львівська облрада реорганізувала обласну наукову медичну бібліотеку.


А поділитися?Вам має сподобатись...