Канадський лікар українського походження рятує життя маленьким українцям

logo
195502_kanadskij_likar_ukrajinskogo_pohodzhennja.jpeg


Канадський нейрохірург українського походження Джеймс Рутка приїхав до України, щоб прооперувати сімох важкохворих дітей.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

“Канадський нейрохірург українського походження Джеймс Рутка приїхав в Україну, щоб у Міській дитячій клінічній лікарні у Львові прооперувати сімох важкохворих дітей, двом із них із важкою формою епілепсії вживлено імплантати”, – йдеться у повідомленні.

Лікар приїхав разом з колегами зі SickKids Hospital (Торонто), щоб оглянути і проконсультувати понад півсотню українських дітей.

Співпраця між українським та канадським шпиталями триває вже 6 років.

“Я займаюся хірургією вже багато років та приїхав сюди навчити нейрохірургів, як проводити такого роду операції, що раніше не могли робити”, – сказав лікар.

Метою проекту, який фінансують канадські громадяни, є допомога важкохворим українським дітям і навчання українських нейрохірургів, які стажуються у SickKids Hospital.

Щодня канадські та українські лікарі проводили по дві операції.

Сам Джеймс Рутка спеціалізується на дослідженні і оперуванні мозкових пухлин у дітей, а також хірургічному лікуванні дитячої епілепсії. Надалі він відвідає Київ, Одесу та Дніпро.

Відео: Радіо Свобода

Фото: therac.ca


А поділитися?Вам має сподобатись...