“Карпати” – “Олександрія” 1:0: Нарешті – перемога!!!

05.03.17, 14:00. Ліга Парі-Матч сезону 2016/2017. Львів, стадіон «Арена Львів», 4.143 глядачі. «Карпати» (Львів) – ПФК «Олександрія» 1:0 (1:0). Арбітр – Євген Арановський (Київ).

«Карпати» – «Олександрія» – 1:0 відео голу та огляд матчу

«Карпати»: Боровик, Зубейко (Мірошниченко 81), Нестеров, Дитятьєв, Лобай, Матвієнко, Вербний, Кльоц (Завійський 90), Голодюк (Чачуа 68), Худоб’як, Гладкий. Тренер: Олег Дулуб.

«Олександрія»: Новак, Чеботаєв, Басов, Шендрик, Цуріков, Огіря (Леонов 67), Запорожан, Козак (Пономар 46), Грицук, Чорній (Гітченко 74), Куліш. Тренер: Володимир Шаран.

Попередження: Вербний (43), Дитятьєв (62), Зубейко (79) – Козак (38), Басов (61), Цуріков (69).

Вилучення: Басов (71, друга жовта).

Гол: Худоб’як (39).

Вперше за останні кілька років львівські прихильники такими радісними і щасливими покидали стадіон після футбольного матчу. Адже їхня команда здолала доволі високий бар’єр, яким вважається колектив з Олександрії. До того ж, на стадіон прийшло понад чотири тисячі глядачі, що вважається хорошим показником. Принагідно, глядачі традиційно спізнились на початок матчу. З їхнім напливом ледь справлялись каси стадіону «Арена Львів».

«Олександрія», рвучись до свого призового місця в українському футболу, значно випереджує «Карпати» у турнірній таблиці. А ще були побоювання, що гості спробують повторити результат з великим рахунком. Але у Львові «замовк» Станіслав Куліш. Не пішла гра Козака і тренер у перерві замінив його. Мало що вдавалося іншим гравцям.

Після хвилини мовчання за загиблими шахтарями Львівщини футболісти у досить в обережному ритмі взялися за гру. Особливо важке випробування випало на білоруського тренера львівської команди. Адже попри «діючий» на 5 років контракт, без перемог, матиме менш тривалий робочий відлік.

Зі старту вийшли у зелено-білій формі Олег Голодюк і Олександр Гладкий, які після тривалої розлуки з львівською командою розгубили взаємозв’язки зі старими партнерами. Та й не нав’язали контакту з новими одноклубниками.

З сьомої хвилини карпатці могли повести в рахунку. Проте Худоб’як не зумів «замкнути» головою передачу Матвієнка. Новак у падінні перевів м’яча за межі поля.

Вихід на ворота Новака повинен був втілювати у гол Гладкий. Однак Олександрові удар відверто не вдався. Зрештою, в інших моментах не все гладко було у форварда. Ось, що значить, коли гравець, «гріючи лави запасних», розгубив гольовий хист.

Врешті поблизу карного майданчика гості порушили правила. Суддя призначив штрафний удар. Стандарт з дивовижною точністю використав Худоб’як. М’яч, обігнувши дугою «стінку», влетів під стійкою у сітку. Відчайдушний кидок Новака становища не врятував. «Карпати» попереду – 1:0.

У другому таймі не бракувало гольових моментів, але футболісти так і не реалізували своєї переваги над воротарями. Тепер відомо чому запрошення до Львова отримав Боровик, який неодноразово рятував нашу команду від неприємності. У прекрасному стилі відбив м’яча після удару Басова.

Був хороший момент у Матвієнка, але львівському оборонцеві забракло навиків нападника. Воротар Новак впорався з цієї роботою.

Чим ближче фінального свистку, ставало зрозумілим, що гравці ФК «Карпати» не випустять свою перемогу. У великій мірі до цього спричинились гравці «Олександрії», які У Львові не були подібні на команду, котра рветься в Європу.

Приємно, що карпатці реалізували свою перевагу над суперником і заслужено перемогли. Шкода, що так пізно прийшов успіх. Сезон завершується, а нашій команді п’єдестал пошани не світиться.