Карпатському курортному селищу Славське повернуть історичну назву

logo


Місцеві депутати вирішили повернути селищу історичну назву Славсько.

Депутати Славської селищної ради ініціювали початок процедури перейменування відомого карпатського курорту у Львівській області.

Читайте також:

Відпочинок у Карпатах: куди поїхати, скільки коштує і що пропонують

Відповідне рішення вони ухвалили на сесії 29 травня, повідомляє сайті Славської громади. 

“Серед питань порядку денного, було ухвалено рішення про ініціативу та початок процедури по перейменуванню назви  смт Славське на Славсько, опираючись на історичне походження назви та використання даної форми Славсько у вжитку громади”, – йдеться у повідомленні.

Варто зазначити, що відповідне рішення мають також підтримати депутати Львівської облради та українського парламенту.

Нагадаємо, п’ять років тому українські депутати проголосували за пакет законів про декомунізацію: комунізм прирівняли до нацизму, ухвалили рішення розсекретити архіви КДБ, перейменувати населені пункти, віддати належне ветеранам повстанської та народної армій, а також прибрати комуністичних ідолів з міст та селищ.

Відео

П’ятирічка, яку не виконали: до чого призвели запроваджені 5 років тому закони про декомунізацію

Саме цього дня в Україні депутати проголосували за пакет законів про декомунізацію. Комунізм прирівняли до нацизму, вирішили розсекретити архіви КДБ, перейменувати населені пункти, віддати належне ветеранам повстанської та народної армії, а також нарешті прибрати кривавих комуністичних  ідолів з міст та селищ. ТСН зібрала найцікавіші випадки декомунізації.  

П'ятирічка, яку не виконали: до чого призвели запроваджені 5 років тому закони про декомунізацію