Карта скандальних забудов у Львові

logo
118531_karta_skandalnih_zabudov_u_lvovi.jpeg


Міська рада оновила онлайн-карту, завдяки якій місцеві мешканці зможуть перевірити “скандальність” новобудов.

Про це повідомляє прес-центр ЛМР, – передають “Львівські”.

Головний архітектор міста Юліан Чаплінський зазначив, що станнім часом у Львові побільшало забудов, які не мають необхідних містобудівних умов та обмежень або ж відповідної поверховості. А місто не має повноважень, щоб зносити такі будівлі чи зайві поверхи, зате може подати звернення у відповідальні структури та попереджати людей про небезпеку купівлі квартир у таких забудовах.

Так через відсутність документів на підтвердження права користуватись земельною ділянкою в одного забудовника у Львові мешканці будинку не можуть оформити право своєї власності в новобудові. “Львівські” писали про те, що мешканці намагаються через суд довести це право.

Тож основна мета онлайн-карти – убезпечити львів’ян від можливого шахрайства та надати розуміння, що необхідно вимагатив всі потрібні докумерти від забудовників.

Карту ви можете переглянути нижче. На неї нанесено ті об’єкти, на які управління архітекрутри не видавало умов та обмежеть, об’єкти, виконані з порушенням наданих вихідний умов ( зокрема поверховості) та об’єкти, будвництво яких виклилало збурення громадськості. А тому всі ці забудови не можуть бути введеними в експлуатацію.

Більше новин читайте на “Львівських”.


А поділитися?