Касир АЗС сяде на лаву підсудних у Львові

logo


10:28 29 березня 2018 р.

У Львові судитимуть вінничанина за махінації з банківськими картками.

Про це повідомили сьогодні, 29 березня, в прес-службі прокуратури Львівської області, де також конкретизували: «За процесуального керівництва Львівської місцевої прокуратури №3 до суду скеровано кримінальне провадження стосовно 25-річного жителя Вінниччини, який обвинувачується у вчиненні незаконних дій з платіжними картками. Слідчі з’ясували, що цей чоловік, працюючи касиром на одній із заправних станцій у Пустомитівському районі, упродовж вересня-листопада 2017 року, за допомогою спеціального пристрою зчитував електронні дані із банківських карток клієнтів АЗС».

«Після цього зловмисник здійснював у власному помешканні виготовлення дублікатів таких карток та згодом знімав із них грошові кошти. Як з’ясувалось, таким чином правопорушнику вдалось привласнити близько 50 тисяч гривень», – поінформували також у прокуратурі.

«Під час санкціонованого обшуку у орендованій кімнаті, у якій проживав обвинувачений, виявлено і вилучено технічне обладнання для виготовлення підробок, вже готові дублікати та велика кількість порожніх електронних карток. За вчинене чоловіку загрожує вісім років позбавлення волі», – повідомили також у прес-службі прокуратури Львівської області.