Керівницю банку на Львівщині звинуватили у привласненні ₴4 млн

logo
199315_kerivnicju_banku_na_lvivwini_zvinuvatili_.png


Керівницю районного відділення банку на Львівщині звинуватили у привласненні понад 4 млн грн клієнтів. Поліція не вказує, про який банк йдеться, зазначаючи лише, що по цій справі підозру оголосили 51-річній працівниці.

«Правоохоронці встановили, що впродовж 2017 року 51-річна працівниця банку одержала від клієнтів кошти для внесення на рахунок та укладення договорів банківського вкладу. Коли ж клієнти звернулись до каси банківської установи, з’ясувалось що жодних рахунків відкрито не було. Грошові кошти на строкові вклади не надійшли, оскільки жінка не внесла їх у касу банківської установи, а привласнила», – повідомили правоохоронці.

Відомо, що жінка привласнювала кошти у різних валютах, загальна сума на момент скоєння злочину становить більше 4 млн грн.

Керівниці відділення банку офіційно повідомили про підозру у привласненні майна, шахрайстві та службовому підробленні. У випадку доведення вини жінці загрожує до 12 років ув’язнення. Розслідування цієї справи ще не завершене, тож наразі її не передали до суду.


А поділитися?