Керівник «Львівського військового лісокомбінату» сплатить ₴850 за несвоєчасне подання декларації

logo
150345_kerivnik_lvivskogo_vijskovogo_lisokombina.png


Керівника держпідприємства «Львівський військовий лісокомбінат» оштрафували на 850 грн за несвоєчасне подання декларації. Відповідне рішення ухвалив Сихівський райсуд Львова наприкінці минулого тижня, повідомили у військовій прокуратурі Західного регіону.

Встановлено, що кандидат на посаду т. в. о. директора «Львівського військового лісокомбінату», який до цього працював у «Ржищівському військовому лісгоспі», несвоєчасно подав декларацію без поважних причин, чим вчинив адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією.

За даними сайти «Декларації», 13 вересня декларації у зв’язку зі звільненням із Ржищівського лісгоспу і наміром очолити «Львівському військовому лісокомбінаті», подав Юрій Бруцький.

Він задекларував 65688 грн зарплати за 2016 рік, дохід від відчудження рухомого майна у 41667 грн. Готівкою він зберігає 80 тис. грн та 1 тис. дол. Його дружина, Таміла Бруцька, отримала дохід у 44 тис. грн від відчудження нерухомості та подарунок у негрошовій формі, вартістю 184800 грн.

У власності Юрій Бруцького – три земельні ділянки у Житомирській області, у власності дружини – пять. Також вона володіє двома будинками у с. Скоморохи на Житомирщині та квартирою в м. Ірпінь. У власності Юрія Бруцького також автомобіль Subaru 2003 року випуску, вантажівка «Урал», мопед і причіп.

Нагадаємо, у липні 2017 року попереднього директора «Львівського військового лісгоспу» викрили на підробленні офіційних документів, внаслідок чого були розтрачені 220 тис. грн державних коштів. Посадовця взяли під варту у межах росліждування.


А поділитися?