Керівник магазину електротехніки у Львові заплатить штраф за неукраїномовні цінники (Фотофакт)

logo
163735_kerivnik_magazinu_elektrotehniki_u_lvovi_.jpeg


Керівник магазину електротехніки «Moyo» у Львові заплатить штраф за те, що в крамниці торгували товарами без українських цінників, пише – 032.ua.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook написав громадський активіст Святослав Літинський, повідомляє 032.ua.

В грудні минулого року активіст скерував скаргу на магазин у Держпродспоживслужбу, а за результатами перевірки, яка відбулася наприкінці того ж місяця було встановлено, що цінники на товари були оформлені іноземними мовами. 

Таким чином керівництво магазину «Moyo» порушило дію інструкції “Про порядок позначення роздрібних цін на товари народного споживання у підприємствах роздрібної торгівлі та закладах ресторанного господарства», яку ще у 1997 році затвердило  міністерство економічних зв’язків та торгівлі України.

Директора крамниці притягнуто до відповідальності за статтею 155 Кодексу Укрїани про адміністративні правопорушення. Відповідно до статті він має сплатити штраф у розмірі від одного до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів, або від 17 до 170 гривень.


А поділитися?Вам має сподобатись...