Керівники 14 медзакладів на Львівщині будуть обрані на конкурсі

logo
176000_kerivniki_14_medzakladiv_na_lvivwini_budu.jpeg


17:15 14 березня 2018 р.

У середу, 14 березня, новостворена постійно діюча конкурсна комісія оголосила конкурси на заміщення посад керівників 14 закладів охорони здоров’я Львівської обласної ради.

Про це повідомили сьогодні, 14 березня, в прес-службі Львівської облради. А заступник її голови й голова комісії Володимир Гірняк закликав претендентів на керівні посади в закладах охорони здоров’я представити свої плани розвитку установ у середньостроковій і довгостроковій перспективі, окрім конкурсній комісії, Громадській раді при Львівській ОДА, а також авторитетним громадським діячам, щоб не виникало потім запитань щодо легітимності нових керівників.Володимир Гірняк запевнив: «Уперше за 25 років відбуватиметься така велика кількість конкурсів на заняття вакантних керівних посад у ключових закладах медицини. Усе буде максимально відкрито і публічно. На засідання комісії ми будемо запрошувати громадськість. Переконаний, що в підсумку ми матимемо якісні зміни в медицині».Заступник голови облради пообіцяв: «Як член комісії під час конкурсу буду керуватися пози

цією трудового колективу, думкою громадськості, баченням депутатського корпусу, оскільки кінцеве рішення про призначення переможця прийматиметься обласною радою, і головне – рівнем професійності претендента. Усі члени комісії, відчуваючи велику відповідальність, хочуть якісно зробити свою роботу і визначити найдостойніших».

«Наступне засідання конкурсної комісії відбудеться 29 березня. До складу конкурсної комісії увійшли: заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк (голова комісії), директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ірина Микичак, начальник управління майном спільної власності Львівської обласної ради Микола Бандра, представник ГО «Українське лікарське товариство у Львові» Олег Дуда, представник Львівської обласної організації професійної спілки працівників охорони здоров’я України Юрій Білий, представник ГО «Варта 700» Наталія Шелестак, а також по 3 представники трудових колективів від кожного закладу», – поінформували також в облраді.

Більше інформації – на сайті облради.


А поділитися?