Керівники Золочівського району закликали силові структури владнати будівельний конфлікт у місті

logo


Голова Золочівської районної ради Олег Банах та голова Золочівської районної державної адміністрації Володимир Недзельський звернулися в прокуратуру, СБУ та поліцію з приводу будівництва у центрі Золочева. Керівництво району закликає врегулював конфлікт між мерією та приватним підприємцем відповідно до чинного законодавства. Текст звернення опублікувало місцеве видання Золочів.Нет.

«З метою розв’язання конфлікту просимо Вас відреагувати на події та провести належні заходи, щоб не допустити нагнітання суспільно-політичної ситуації в нашому районі», ‒ зазначено у зверненні.

Нагадаємо, на площі Вічевій у центрі Золочева розпочалося будівництво біля кінотеатру, однак мерія стверджує, що підприємець робить це незаконно. Міський голова Золочева Ігор Гриньків оголосив безстрокове голодування на знак протесту проти самобуду в центрі міста. Мер закликав мешканців підтримати його своєю присутністю і попросив приходити з молотками і протестувати проти самочинного будівництва.

Йдеться про спірну ділянку, за яку судяться міська влада та приватний підприємець Ігор Бартків. Ще у лютому 2017 року право власності на територію зареєстрували за місцевим підприємцем Ігорем Бартківим. Він є власником будівлі кінотеатру, однак землі, яка є власністю громади, йому не продавали і не надавали, запевняють у міській раді.

Керівники району не виключають, що ситуація також є елементом гібридної війни. Золочівське питання було озвучене на пленарному засіданні Верховної ради. Його мають обговорити на сесії Львівської обласної ради.