Кікабідзе і Бандера: історія українсько-грузинської дружби

logo


image

Вахтанг Кікабідзе за 10 днів вторгнення Росії в Україну став у 10 разів більшим українцем, ніж був.

Журналіст Михайло Маслій написав у ФБ пост про підтримку України грузинським актором і співаком Вахтангом Кікабідзе, інформує Dailylviv.com: 

“Наш улюблений грузин, символ честі й добра, кавказької гордості, 84–літній Буба Кікабідзе: «Був би бодай на 20 років молодшим, неодмінно воював би разом з вами, був би в Україні. Я влучно стріляю… Так кажу від всього серця! Я українець за своїми мізками, а за ці 10 днів війни в 10 разів став більшим українцем, аніж був. Я вас дуже люблю всіх, дорогі брати і сестри! Бажаю вам щастя, мирного життя з піснею і відновлення країни. Слава Україні! Героям Слава!» 

Буба Кікабідзе: «Війна між росією і Грузією, як і між росією та Україною у різних кадебістсько–ефесбешних формах існує з часів розпаду союзу. Доки існує російська імперія, доти ця війна не припиниться. Як кажуть, все тече, все змінюється, окрім російського шовінізму. 

Мав мрію й сам: хотів зафіксувати свою скромну персону біля пам’ятника Бандері. Моя мрія збулася в Тернополі, у 2012–му! Гадаю, що Степан також був би не проти мати фото зі мною — грузинським другом українського народу. Між іншим, я виступав у Львові тоді, коли вирішувалася доля пам’ятника Бандері. Вулицями міста йшли тисячі львів’ян. Хтось впізнав мене  і запросив до натовпу. Я був на тому мітингу разом зі своєю дружиною Іриною. Відтоді й постав монумент Степанові». 

На фото: Буба біля Степана. Кікабідзе біля Бандери. 27 серпня 2012 року. Знимкував я”.