Кількість хворих на коронавірус у Львові та області: дані станом на 11 січня

logo


Станом на ранок понеділка, 11 січня, за весь період пандемії на Львівщині підтвердили 64 977 випадків інфікування коронавірусом. Із них — 1 877 людина померли та 50 081 пацієнт одужав. У Львові за цей період підтвердили у 30 611 осіб, з яких 24 247 вже одужало, а летальних випадків — 840.

Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради. За минулу добу лабораторні центри провели 229 ПЛР-тестів (тестування методом полімеразної ланцюгової реакції). Виявили 160 — позитивні, серед них львів’ян — 78. У холодильнику не залишилося проб. 

Станом на ранок у 8-ій міській клінічній лікарні перебуває 70 пацієнтів, у 1-ій міській клінічній лікарні – 60 пацієнтів, у лікарні швидкої медичної допомоги — 260 пацієнтів, у 5-тій міській клінічній лікарні – 48 пацієнтів, у 4-тій міській лікарні – 3 пацієнти, у пологовому — 9 пацієнтів.

Загалом у стаціонарах міста перебуває 450 пацієнтів, із них коронавірус підтвердили у 330 осіб, у реанімації — 30 осіб, на апаратах штучної вентиляції легень — 12 осіб. За останню добу у медзаклади міста поступило 20 осіб. 

Механізм надання допомоги пацієнту з підозрою на коронавірус, Фото: Міністерство охорони здоров'я

Механізм надання допомоги пацієнту з підозрою на коронавірус, Фото: Міністерство охорони здоров’я

Довідково. ПЛР-тестування — тестування методом полімеразної ланцюгової реакції. Таке тестування показує наявність чи відсутність в організмі людини ДНК або РНК вірусу. Завдяки ПЛР-тесту можна виявити у хворого коронавірус ще у перші дні зараження. Проводять тестування методом забору зразків із верхніх дихальних шляхів (носоглотки) пацієнта.