Кількість хворих на коронавірус у Львові та області станом на 17 вересня

logo


Станом на 17 вересня у Львові та області зафіксували 17 664 підтверджені випадки інфікування коронавірусом. 497 людей померло. Одужало 5686 пацієнтів.

Як повідомили у пресслужбі Львівської міськради, за минулу добу лабораторні центри провели 1505 ПЛР-тестів (методом полімеразної ланцюгової реакції). Виявили 234 нові випадки захворювання. Серед інфікованих – 75 львів’ян. Залишок проб у холодильнику — 1185.

За весь період карантину до Львівської обласної інфекційної лікарні скерували 8974 особи з підозрою чи підтвердженим випадком COVID-19, госпіталізували — 1998, на амбулаторному лікуванні — 6976 осіб, виписані — 1849 осіб. Зараз у лікарні перебуває 146 осіб, з них у реанімації — 7 осіб, до апарату штучної вентиляції легень підключено 2 особи.

У 8-ій міській клінічній лікарні станом на ранок перебуває 66 пацієнтів, у 1-ій міській клінічній лікарні – 47 пацієнтів, у лікарні швидкої медичної допомоги — 167 пацієнтів.

Статистика за 17 вересня, ЛМР

Статистика за 17 вересня, ЛМР

Довідково. ПЛР-тестування – тестування методом полімеразної ланцюгової реакції. Таке тестування показує наявність чи відсутність в організмі людини ДНК або РНК вірусу. Завдяки ПЛР-тесту можна виявити у хворого коронавірус ще у перші дні зараження. Проводять тестування методом забору зразків із верхніх дихальних шляхів (носоглотки) пацієнта.  

ІФА-тестування – це імуноферментний аналіз, за допомогою якого виявляють антитіла, які виробляються коли організм уражений вірусом. До того ж, методом ІФА-тестування визначають імуноглобуліни двох типів: M і G. Якщо виявляють M, то це говорить про гострий процес захворювання, якщо G — то людина перехворіла вірусом і виробилися антитіла до цього захворювання. 

За матеріалами Львівської міськради