Кількість хворих на коронавірус у Львові та області станом на 18 жовтня

logo


Станом на ранок неділі, 18 жовтня, у Львові та області підтвердили 24 844 випадків інфікування COVID-19. Із них – 694 людей померли та 9 430 пацієнтів одужали.

Як повідомили у пресслужбі Львівської міської ради, за минулу добу лабораторні центри провели 1459 ПЛР-тестів (тестування методом полімеразної ланцюгової реакції). Із них виявили 305 позитивних тестів. Серед хворих є 119 львів’ян та 186 мешканців області. У холодильнику залишку проб немає.

За період карантину до Львівської обласної інфекційної лікарні звернулись 9907 осіб. Госпіталізували — 2310, на амбулаторному лікуванні — 7597 осіб, виписали — 2124 особи. Зараз у лікарні перебуває 182 особи. Із них у реанімації — 10 осіб, на апараті штучної вентиляції легень — 3 особи.

У 8-ій міській клінічній лікарні перебуває 93 пацієнти. У 1-ій міській клінічній лікарні – 66 пацієнтів, у лікарні швидкої медичної допомоги — 198 пацієнтів.

Фото: статистика захворюваності / пресслужба Львівської міськради

Фото: статистика захворюваності / пресслужба Львівської міськради

Довідково. ПЛР-тестування – тестування методом полімеразної ланцюгової реакції. Таке тестування показує наявність чи відсутність в організмі людини ДНК або РНК вірусу. Завдяки ПЛР-тесту можна виявити у хворого коронавірус ще у перші дні зараження. Проводять тестування методом забору зразків із верхніх дихальних шляхів (носоглотки) пацієнта. 

ІФА-тестування – це імуно-ферментний аналіз, за допомогою якого виявляють антитіла, які виробляються коли організм уражений вірусом. До того ж, методом ІФА-тестування визначають імуноглобуліни двох типів: M і G. Якщо виявляють M, то це говорить про гострий процес захворювання, якщо G — то людина перехворіла вірусом і виробилися антитіла до цього захворювання. 

Фото на головній: пресслужби Львівської міської ради

За даними пресслужби Львівської міської ради