Кількість людей, які отруїлися у фаст-фуді в центрі Львова, зросла до 25 осіб

logo
200032_kilkist_ljudej_jaki_otrujilisja_u_fast_fu.jpeg


Унаслідок масового отруєння у фаст-фуді в центрі Львова до медиків звернулися 25 осіб. Як повідомили у департаменті з питань цивільного захисту ЛОДА, станом на 20:30 15 липня по допомогу до медиків звернулись 25 осіб, серед яких – одна дитина. Дитина та ще одна особа перебувають на амбулаторному лікуванні, інших постраждалих госпіталізували.

Нагадаємо, 13 липня у фаст-фуді в центрі Львова отруїлись 9 людей. Усі постраждалі харчувалися в закладі громадського харчування Tomash Kebab, який розташований на вул. Куліша, 10.

Спочатку повідомляли про дев’ятьох отруєних, однак вранці 14 липня департамент із питань цивільного захисту ЛОДА повідомив, що до медиків із симптомами отруєння звернулось 10 відвідувачів фаст-фуду.

Львівська поліція порушила кримінальне провадження за ч.1 ст.325 (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням) КК України. Санкція статті передбачає штраф або арешт на строк до шести місяців або обмеження волі на строк до трьох років. Проводиться досудове розслідування.


А поділитися?