Кількість постраждалих від отруєння у Tomash Kebab зросла до 25

logo
200083_kilkist_postrazhdalih_vid_otruennja_u_tom.jpeg


Поліція відкрила кримінальне провадження, через масове отруєння.ілюстративне фото: qha.com.ua

ілюстративне фото: qha.com.ua

Станом на вечір 15 липня за медичною допомогою звернулися 25 осіб, які харчувалися у львівському закладі Tomash Kebab (вул. П. Куліша, 10). Про це повідомляє департамент з питань цивільного захисту ЛОДА.

Загалом, за допомогою звернулось 25 осіб, з яких одна дитина. 23 осіб було госпіталізовано у Львівську обласну інфекційну клінічну лікарню та інфекційне відділення Пустомитівської центральної районної лікарні. Ще двоє осіб – перебувають на амбулаторному лікуванні. У всіх постраждалих діагностовано харчовий токсикоз-інфекцію та гостру кишкову інфекцію.

Нагадаємо, 13 липня упродовж дня у ДУ «Львівському обласному лабораторному центрі МОЗ України» повідомили про отруєння дев’ятьох відвідувачів кафе «Tomash Kebab», на вул. Куліша, 10. Хворі скаржились на скаржились на високу температуру, загальну слабкість, нудоту, блювоту, проноси та болі в животі.

Згодом кількість отруєних зросла до десяти. У поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 325  (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням) Кримінального кодексу України, що передбачає штраф або арешт до шести місяців або обмеження волі на строк до трьох років. 


А поділитися?