Кір скосив уже 38 працівників підприємства на Львівщині

logo
162516_kir_skosiv_uzhe_38_pracivnikiv_pidpriemst.jpeg


На заводі компанії Fujikura у Львівській області працює більше ніж 1 тис. осібСпалах кору на ТзОВ «Фуджікура Аутомотів Україна Львів», яке розміщене в с. Підрясне Яворівського району, продовжується. Станом на 3 січня захворіло 38 осіб, 12 осіб виписано. Про це повідомили в ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області. «Під час поширення спалаху постраждало 26 мешканців Львова, два – Яворівського,

<span>У листопаді 2016 року ВООЗ попереджала про можливу епідемію кору в Україні&nbsp;</span>

У листопаді 2016 року ВООЗ попереджала про можливу епідемію кору в Україні 

Спалах кору на ТзОВ «Фуджікура Аутомотів Україна Львів», яке розміщене в с. Підрясне Яворівського району, продовжується.

Станом на 3 січня захворіло 38 осіб, 12 осіб виписано.

Про це повідомили в ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області.

«Під час поширення спалаху постраждало 26 мешканців Львова, два – Яворівського, один – Пустомитівського, чотири – Миколаївського, два Жовківського, один Старосамбірського, один Дрогобицького районів Львівської області та один мешканець Хмельницької області», – сказано у повідомленні.

Кількість хворих найближчим часом може збільшитися, оскільки на підприємстві працює багато людей.

На заводі компанії Fujikura у Львівській області працює більше ніж 1 тис. осіб.

Нагадаємо, діти, які не щеплені від кору, не зможуть відвідувати школи і дитячі садки в Одесі.

Зазначається, що епідемічна ситуація щодо захворюваності на кір в Одесі залишається складною, тому було прийнято рішення створити при департаменті охорони здоров’я Одеської міськради оперативний штаб з реагування на ситуацію з поширенням кору та інших інфекційних захворювань.


А поділитися?