“Клаптик нерухомості, і два юристи”: ЛМР передала “юристам атошникам” ділянку на Федьковича

logo


Львівська міська рада передала нежитлові приміщення першого поверху загальною площею 44,4 кв.м. на вул. Ю. Федьковича, 13 громадській організації “Юристи-учасники бойових дій в зоні АТО”. Оренда надається без права передачі в суборенду, терміном на 5 років, для статутної діяльності громадської організації.

Про це повідомляє кореспондент 032.ua.

Зокрема, ГО “УБДАТО” зареєстрована 21 травня 2018 року. Її засновники Пилипів Роман Олексійович та Кваша Андрій Сидорович (обидва адвокати).

Зауважимо, що Пилипів Роман Олексійович є ФОП, який здійснює адвокатську діяльність. А Кваша Андрій Сидорович був членом садово-городнього кооперативу “Садовий поліграфіст”. 

Засновник садово-городнього кооперативу “Садовий поліграфіст” є Барандій Василь Ярославович, який активно бере участь в допорогових тендерах. Зокрема, він здобув чотири перемоги на загальну суму 406 795 грн тільки в Територіальному управлінні державної Судової адміністрації України у Львівській області.

2000 року учасникам кооперативу було передано 6000 кв. м. Андрій Сидорович тоді отримав 600 м. кв. на вул. Фурманська, 6/1.

Зазначимо, що під час засідання дисциплінарної палати КДКА Ради адвокатів Львівської області у січні 2019 року розглянуто питання про притягнення до дисциплінарної відповідальності з підстав порушення порядку сплати (несплати, сплати не у повному розмірі, прострочення сплати) щорічного внеску на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування, наступних адвокатів Пилипіва Романа Олексійовича.

Нагадаємо, Львівська міськрада розгляне передачу в оренду приміщення на пл. Міцкевича 6/7 ГО “Інститут просвіти”, співзасновники якої є найближчим оточенням чинного міського голови Львова Андрія Садового.