Князєв заявив про звільнення начальника поліції Львівщини Валерія Середи

logo


Керівники Головних управлінь Нацполіції у Львівській, Закарпатській, Запорізькій, Житомирській областях позбудуться своїх посад. Про це йшлося під час колегії Міністерства внутрішніх справ щодо аспектів діяльності органів системи МВС у п’ятницю, 23 серпня.

Голова Національної поліції Сергій Князєв прозвітував про підсумки роботи органів Нацполіції, зокрема акцентував на областях, де найгірші показники і де є найбільше нарікань на роботу поліції.

«Є суттєві нарікання до керівників таких головних управлінь: Львівської, Закарпатської, Запорізької, Житомирської областей. Я готовий прийняти кадрові рішення щодо цих керівників. І також зазначу, що чимало прорахунків допущено у роботі Дніпропетровського главку, де за неналежну організацію роботи підрозділу керівника було звільнено минулого місяця», – повідомив Князєв.

Міністр МВС Арсен Аваков повідомив, що очікує відповідних подань на звільнення, а також пропозицій щодо нових призначень у цих областях, до кінця дня сьогодні.

«Я з повагою ставлюся до тієї роботи, яку ви проводите, але не для того, щоб заплющувати очі на ті недоліки, з якими ми не можемо миритися. Тому, вважаю, що повинна бути відповідальність і ці керівники мають знайти інше місце праці», – сказав Аваков, звертаючись до присутніх у залі обласних керівників поліції.

Сергій Князєв повідомив, що подасть міністру відповідні подання на звільнення згаданих очільників обласних управлінь одразу після завершення колегії.

Зазначимо, Головне управління Нацполіції Львівщини з грудня 2016 року очолює генерал поліції третього рангу Валерій Середа. Раніше Середа працював у Львівському державному університеті внутрішніх справ, з 2014 року був ректором цього вишу.