Колектив телеканалу NTA вимагає негайного відсторонення Романа Любицького

logo


Фото: ФБ/НТА

image

Колектив телеканалу NTA оприлюднив заяву в якій засуджує рішення директора ПП «НТА» Романа Любицького продати власний телеканал «Перший Незалежний» ТОВ «МЕДІАХОЛДИНГУ НОВИНИ», яке 18 лютого створили 100 працівників «каналів Медведчука».

Як пише «Четверта студія», текст заяви оприлюднено сьогодні, 25 лютого, на сторінці Телеканалу НТА у ФБ.

«Термінова заява колективу телеканалу NTA.

Колектив телеканалу NTA засуджує рішення директора ПП «НТА» Романа Любицького продати власний телеканал «Перший Незалежний» ТОВ «МЕДІАХОЛДИНГУ НОВИНИ», яке 18 лютого створили 100 працівників «каналів Медведчука». Ця інформація стала для нас повною несподіванкою. Вважаємо неприпустимою будь-яку співпрацю зі структурами, які діють для інтересів країни-агресорки Росії. Цю позицію ми неодноразово публічно озвучували та будемо робити це й надалі в ефірах наших проєктів.

Водночас хочемо пояснити, що Роман Любицький – лише юридично дотичний до телеканалу NTA та не має жодного впливу на редакційну політику каналу. Він є директором ПП «НТА – Незалежне телевізійне агентство», яке володіє ліцензією на телевізійне мовлення. А увесь контент для телеканалу створює інша юридична особа.

Ще у жовтні 2019-го створили продакшн ТзОВ «НТА+», засновниками якого є Віталій Крутяков та Наталія Струк, а працівниками — творчий колектив телеканалу NTA. Саме цей продакшн здійснює виробництво телевізійного контенту, який розміщує на телеканалі NTA, всеукраїнському етері телеканалу Еспресо та у соцмережах.

Вимагаємо від власників ПП «НТА» негайної реакції та відсторонення Романа Любицького від займаної посади», – зазначається у тексті оприлюдненої заяви колективу НТА.

Термінова заява колективу телеканалу NTA

Колектив телеканалу NTA засуджує рішення директора ПП «НТА – Незалежне…

Опубликовано Телеканал НТА Четверг, 25 февраля 2021 г.


Скриншот ФБ

Коментарі

Позначки: Еспресо, етер, заява, колектив, контент, МЕДІАХОЛДИНГ НОВИНИ, Медведчук, НТА, НТА – Незалежне телевізійне агентство, Перший Незалежний, Роман Любицький