Коли початок Дорошенка закриють для приватного транспорту

logo
198961_koli_pochatok_doroshenka_zakrijut_dlja_pr.jpeg


Наразі завершують роботи на другій трамвайній зупинці у бік центру.фото: Mapio.net

фото: Mapio.net

Запровадити нову схему руху вулиці Дорошенка та закрити частину вулиці для проїзду приватного транспорту планують наприкінці наступного тижня. Про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомив голова Галицької РА Андрій Зозуля.

«Найімовірніше впровадимо нову схему перед наступними вихідними, щоб люди на вихідні звикли, а з понеділка, 23 липня, нова реорганізація повноцінно запрацювала. Втім точну дату будемо знати, коли всі роботи будуть завершені», — сказав Андрій Зозуля.

Рух транспорту після реорганізації

Він додав, що наразі тривають роботи на другій зупинці громадського транспорту (у бік центру). Їх завершення залежить від сприятливих погодних умов. Паралельно з цими роботами встановлюватимуть і відповідні знаки на вул. Гнатюка та Дорошенка,  а також перелаштують світлофор на перехресті вул. Гнатюка та Словацького. На проект виділили 517 тисяч гривень, за яким зупинки перенесли ближче до початку вулиці та пристосують для людей із інвалідністю. 

Згідно з новою схемою, приватний транспорт рухатиметься по вулиці Гнатюка, далі — Університетською та Словацького в напрямку Головної пошти. У напрямку до центру, як і раніше, їхатимуть по вулиці Коперника. Також лишиться доступним проїзд із вул. Ліста до Костюшка через Банківську. Таким чином, у місті планують розділити смуги для руху громадського та приватного транспорту.

За словами керівника відділу транспортного планування та моделювання ЛКП «Львівавтодор» Романа Зубачика, головними причинами реорганізації руху є постійні простої трамваїв через авто, які перекривають трамвайні колії, небезпечні ситуації з пішоходами на перехресті вулиць Дорошенка та Банківської, а також затори, які блокують рух на проспекті Свободи.

Пішохідний простір, який з’явиться на Дорошенка після реорганізації, облаштують деревами, які висаджуватимуть на фінальній стадії, а на стіні будинку №7 з’явиться мурал із зображенням Василя Сліпака.

Нагадаємо, рішення про реорганізацію руху на вул. Дорошенка ухвалили торік у травні на засіданні міської комісії з питань безпеки дорожнього руху. Згідно з комп’ютерним моделюванням, рух трамваїв на Дорошенка має пришвидшитись на 5-6 хвилин.

Вікторія Ейсмунт


А поділитися?Вам має сподобатись...