Коли почнуть будувати паркінг біля Шевченківського гаю. Візуалізація

logo


Підрядника для будівництва визначили ще минулого року, але будівництво досі не розпочали.Місце майбутнього паркінгу. фото назар притула

Місце майбутнього паркінгу. фото назар притула

У Львові навпроти майбутнього інформаційно-освітнього центру Музею народної архітектури і побуту ім. Климентія Шептицького цього року почнуть будувати паркінг. Про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомила директорка департаменту розвитку ЛМР Наталія Бунда.

«Ми будуватимемо паркувальний майданчик навпроти майбутнього інформаційно-освітнього центру. Цього року на нього передбачено 1 млн гривень. Тут вже визначено підрядника, і незабаром стартують роботи», – розповіла Наталія Бунда.

Вона уточнила, що 1 мільйон гривень піде лише на початок робіт, а завершення будівництва парковки залежатиме від подальшого фінансування. Загалом на будівництво паркувального майданчика потрібно 2,59 млн гривень.

Пізніше у коментарі Tvoemisto.tv директор Музею народної архітектури і побуту ім. Климентія Шептицького Роман Назаровець розповів, що початок робіт затягнувся через отримання необхідних дозволів:

«На сьогодні ми отримали всі погодження, встановили паспорт об’єкту і фактично завтра (14 серпня – прим. ред.) приступаємо до будівництва. Хотілось, щоб владика Ігор Возьняк освятив ці місця і ми почали роботу, у тому числі й по будівництву інформаційно-освітнього центру. Якщо буде стабільне фінансування, всі роботи по парковці зможемо завершити ще цього року».

Додамо, що 28 липня 2017 року Музей народної архітектури і побуту у Львові уклав договір з колективним підприємством «Центр комплекс». За проектом біля входу в музей побудують паркінг на 53 машиномісця. У травні ж 2018 року анонсували початок будівництва. Кількість місць скоротили до 49.

Зазначимо, що поряд з музеєм вже є паркувальний майданчик. Він розташований перед шлагбаумом пункту пропуску до музею.

Нагадаємо, що сьогодні, 13 серпня, у Музеї народної архітектури та побуту імені Климентія Шептицького освятили місця, де планують збудувати три нові об’єкти: адміністративний корпус музею, фондосховище та інформаційно-освітній центр, який почнуть будувати вже цьогоріч.

Назар Притула