“Коли прощалися, дивився як останній раз”. У боях на Миколаївщині загинув жовківчанин Віктор Дудар

logo


image

У російсько-українській війні загинув ще один житель Львівщини. Під час боїв у Миколаївській області окупанти вбили жовківчанина Віктора Дударя. Про це повідомляють на сайті Жовківської міської ради.

“Щирі співчуття дружині Оксані, доньці Софії, родині, близьким, друзям та усьому українському народу, — йдеться у дописі. — Ми втратили одного з кращих. Вічна пам’ять Герою”.

Дудар був журналістом і брав участь у воєнних діях на Донбасі. Як розповідає голова Львівської обласної ради Ірина Гримак, у 2014 році він пішов на війну добровольцем та захищав Україну в складі 80 десантно-штурмової бригади.

Його дружина Оксана Дудар і донька Софія також працюють у сфері медіа та є журналістками львівського видання Дивись.info.

“Переді мною досі лежить стосик книжок. Я навіть їх ще не розгортала. Це — подарунок від Віктора на день народження. Він не встиг його вручити сам, — написала на своїй Facebook-сторінці шеф-редакторка видання та дружина загиблого. — Книжки прийшли поштою. 27 я їх не забрала. Віктор дзвонив і просив, щоби сходила на пошту. Хвилювався, бо як це день народження без подарунка”.

24 лютого о 5:30 Оксана розбудила чоловіка зі словами: “Вставай! Почалася війна!”.

“Він обняв міцно, сказав, що все буде добре. Зібрав рюкзак, подзвонив кільком друзям і поїхав у частину. Коли прощалися, Віктор так дивився, як останній раз, — згадує Оксана Дудар. — І востаннє, коли говорили телефоном, теж ніби прощався. За все прожите разом життя тільки був один день, коли Віктор не подзвонив з фронту. Здається, то вже був 2015 рік. А сьогодні минула четверта доба тиші. Щодня я себе переконувала, що просто нема зв’язку – там війна…”

Задля вшанування пам’яті Віктора Дударя міський голова Олег Вольський оголосив 6-8 березня днями жалоби за загиблим. У Жовківській громаді приспустять прапори України з чорною стрічкою на адміністративних і державних установах.

Що відомо

Вторгнення Росії в Україну. День 11. Онлайн

Читайте нас в Instagram: головні новини регіону