Коли розпочнуть ремонтувати вулицю Замарстинівську

logo
149985_koli_rozpochnut_remontuvati_vulicju_zamar.jpeg


Ремонтувати вулицю Замарстинівську будуть наступного року.фото: Марія Стахів

фото: Марія Стахів

Як повідомив на брифінгу міський голова Львова Андрій Садовий, ремонтувати вул. Замарстинівську будуть вже наступного року, інформує прес-служба ЛМР.

«Ми вже розуміємо, що і як робити, але зараз входити в зиму було би некоректно. Тому будемо починати роботи вже з наступного року. Бо в цьому році, на жаль, ми не змогли почати роботи, бо там чотири чи п’ять разів завертали проект експертизи. Ми повинні робити все в рамках чинного законодавства», – розповів Андрій Садовий.

Нагадаємо, попередньо повідомляли, що роботи на Замарстинівській стартують ще цього року. Спершу планують відремонтувати частину вулиці Замарастинівської: від перехрестя з Гайдамацькою до вул. Липинського.

Раніше на ремонт вулиці Замарстинівської виділено 10 млн грн, але, як тоді прокоментував Олег Береза для Tvoemisto.tv, це лише початкова ціна, для відновлення вулиці знадобиться більше коштів. За його словами, на час ремонту рух буде реорганізовано. План реорганізації надасть компанія, яка виграє тендер. «Це буде, мабуть, найбільш безболісне перекриття руху у Львові, адже вулиця знаходиться в такому стані, що без потреби на неї ніхто не заїжджає», – додав він.


А поділитися?