Коли транспорт знову їздитиме через Личаківську

logo
207107_koli_transport_znovu_jizditime_cherez_lic.jpeg


На час ремонту міські автобуси та приватний транспорт об’їжджали Личаківську через вул. Зелену, Богданівську та Тракт Глинянський.Фото: Андрій Білий / Facebook

Фото: Андрій Білий / Facebook

Завтра, 15 серпня, у Львові відкриють для проїзду транспорту вулицю Личаківську. Про це Tvoemisto.tv повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

За попередньою інформацією, пустити автобуси за старими маршрутами, якими вони курсували до закриття вулиці на ремонт, планують у четвер, 16 серпня, вранці.

Брифінг стосовно відкриття вулиці відбудеться завтра, 15 серпня, о 13:00. За інформацією прес-служби ЛМР, на ньому мають повідомити, коли саме відкриють Личаківську для проїзду приватного та громадського транспорту.

Нагадаємо, ремонт на вулиці Личаківській розпочали торік у березні. Тоді вулицю частково закрили для поїзду. Наразі завершальні роботи тривають на ділянці розворотного кільця на Пасічній. Нещодавно на перехресті Мучна-Котика демонтували острівець безпеки, на який нарікали мешканці. Запустити трамвай на Личаківську планують із вересня.


А поділитися?Вам має сподобатись...