Коли у Дрогобичі демонтують будинок на Грушевського, під’їзд якого обвалився

logo


МІСТО

Наразі будинок обгородили парканом

Фото: Galnet

Цьогоріч, у червні, Дрогобицький міськрайонний суд зняв арешт із будинку на вулиці Грушевського 101/1, який обвалився 28 серпня 2019 року. Після цього рішення міська влада отримала змогу демонтувати будинок, але цього досі не зробили.

Ще досі триває пошук підрядника, який би взявся за демонтаж. Одна з причин – складність виконання робіт, інша – фінанси. – Пояснив у коментарі Galnet речник Дрогобицької міської ради Зеновій Квасній.

Наразі будинок обгородили парканом.

Пропозиції на демонтаж є різні: від 800 тисяч до 1,5 мільйона гривень. Це має робити не просто бригада, а організоване підприємство. Труднощі у тому, що бюджет сформований і в нього немає надходжень. Але ми працюємо над тим, щоб ще цього року демонтувати будинок, – зазначив у розмові з Galnet заступник міського голови Дрогобича Роман Москалик. 

Нагадаємо, 28 серпня 2019 року близько 3 години ночі на вулиці Грушевського, 101 у Дрогобичі обвалився під’їзд будинку. Внаслідок цього загинуло восьмеро людей. Серед них – 5-річний хлопчик.

Через декілька днів після трагедії Galnet провідав одну із мешканок будинку, якій вдалось вижити під час обвалу. Жінка дала єдине інтерв’ю.

Остаточну причину обвалу будинку у Дрогобичі назвали лише 22 жовтня. Трагедія сталась через руйнування несучної стіни будинку.

А у липні цього року обвалився другий під’їзд цього будинку. 

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.