Колядка у виконанні дрогобицьких семінаристів набрала уже понад 2 мільйони переглядів у фейсбуці (Відео)

logo


ЛЮДИ

Відео продовжує набирати вірусноої популярності

Скриншот з відео

Станом на сьогодні, 3 січня, колядка у виконанні дрогобицьких семінаристів, яку на своїй фейсбук-сторінці 24 грудня оприлюднило видання Духовна велич Львова, набрала уже 2 мільйони 100 тисяч переглядів. Вподобали відео понад 125 тисяч людей. Поширили відео 30 тисяч користувачів.

Ми співпрацюємо з Дрогобицькою духовною семінарією. Опублікували відео з їхнього дозволу. Нам дуже приємно і радісно, що Різдвяна коляда від дрогобицьких семінаристів набрала стільки переглядів. Така кількість переглядів відео у нас вперше. – Розповіла раніше Galnet журналістка Духовної величі Львова Оксана Бабенко.

Як зазначили у Дрогобицькій духовній семінарії, відео записали 20 грудня, тоді семінаристи готували вітання з Різдвом Христовим.

Це побачив отець Ігор Цмоканич, викладач нашої семінарії, і запропонував нам зняти якісь кадри у дрогобицькій ратуші. Ми відгукнулися на цю пропозицію і разом з ним за сприяння співробітників міського Туристично-інформаційного центру піднялися на вежу ратуші, де з висоти пташиного польоту відкривається прекрасний вид на Дрогобич. Там ми заколядували вперше. Згодом у дворику ратуші заколядували ще раз. Наступного дня ці два відео опублікували на фейсбук-сторінках Туристично-інформаційного центру Дрогобича та отця Ігоря Цмоканича, вони набрали кількадесять тисяч переглядів. Та найбільшої популярності здобули, коли з’явилися на фейсбук-сторінці ресурсу «Духовна велич Львова». – Розповіли у Дрогобицькій семінарії.

Як писав Galnet, вірусної популярності продовжує набирати і колядка у виконанні христів зі Солонки. 

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.