Колишній монастир УПЦ МП у Львові реконструюють під реабілітаційний центр

logo


Колишній монастир УПЦ МП у Львові реконструюють під реабілітаційний центр

фото abmk

Реставратори оновлять будівлю як всередині, так і ззовні

У Львові відреставрують будівлю колишнього військового містечка на вул. Пекарській під потреби Першого медичного об’єднання. Тут облаштують реабілітаційний центр для військових.

Йдеться про колишні будівлі військового містечка навул. Пекарській, 57-59, які з 2013 року належали релігійній громаді Львівській єпархії УПЦ МП. Там був розташований Свято-Воскресенський Новоафонський монастир, але у 2022 році його настоятель заявив про перехід у ПЦУ. Однаксам майновий комплекс залишився у власності УПЦ МП. У квітні 2023 року міський голова Львова Андрій Садовий заявив про передачу цього майна на баланс міста.

26 січня головний архітектор Львова Антон Коломєйцев повідомив, що міськрада готує містобудівні умови та обмеження для Першого медичного об’єднання Львова для реставрації триповерхової будівлі підреабілітаційний центр для військових.

«Це має бути зразкове ставлення до об’єкта, з точки зору історії і, в тому число, в всередині і ззовні, на фасаді», – зазначив Антон Коломєйцев.

Проект реставрації будівлі виконало львівське архітектурне бюро abmk, що також працювало над проектами корпусів для реабілітаційного центру Unbroken. Раніше Андрій Садовийповідомляв, що місто шукає гроші на реалізацію проекту реабілітаційного центру на вул. Пекарській.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

До теми