Команда зі Стрийщини перемогла на обласному етапі Всеукраїнських шкільних ліг зі спортивного орієнтування

logo


21 Травня 2024, 13:11

Команда зі Стрийщини перемогла на обласному етапі Всеукраїнських шкільних ліг зі спортивного орієнтування 253

Команда зі Стрийщини перемогла на обласному етапі Всеукраїнських шкільних ліг зі спортивного орієнтування

Школярі із Стрийщини стали переможцями обласного етапу Всеукраїнських шкільних ліг зі спортивного орієнтування. 

Про це повідомили в Стрийській районнаій державній адміністрації.

У Львові відбувся IV етап
змагань зі спортивного орієнтування в рамках проєкту «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги». Участь у змаганнях взяли 6 команд. Стрийщину представляла команда Жидачівського ЗЗСО І-ІІІ ст.№2.

Спортивне орієнтування — це багатокомпонентний вид спорту, в якому для досягнення високого результату необхідно в рівній мірі володіти багатьма складовими. Для даного спорту важливо мати добре розвинені просторове мислення, концентрацію, швидкість,
витривалість, спостережливість та здатність «читати» карту.

«Продемонструвавши неабияку кмітливість, спритність та сміливість, перемогу здобули наші юні спортсмени з Жидачівського ЗЗСО І-ІІІ ст.№2. Вітаємо їх з перемогою та бажаємо успіху на всеукраїнському етапі шкільної ліги, який відбудеться у червні.», – йдеться в повідомленні.

У межах заходу представники Головне управління патрульної поліції у Львівській області провели
інтерактивне заняття. Патрульні ознайомили дітей з правилами дорожнього руху, а найбільш активних учасників відзначили сувенірами.

Нагадаємо, що «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» – це змагання серед учнів України, які проводять під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО» за ініціативи Президента України Володимира Зеленського. Мета – збільшити кількість школярів, які займаються спортом на постійній основі і ведуть здоровий спосіб життя.