Командування відзначило за форсування водної перешкоди військових зі Львівщини

logo
150383_komanduvannja_vidznachilo_za_forsuvannja_.jpeg


13:48 15 листопада 2017 р.

Фото: зі сторінки оперативного командування «Захід» в інтернет-мережі «Facebook»

Кращі військовослужбовці 703-го полку оперативного забезпечення отримали подяки та грамотами від командувача військ оперативного командування «Захід» – генерал-майора Олександра Павлюка.

У прес-службі оперативного командування «Захід» запевнили: «За підсумками проведених бригадно-тактичних навчань на Рівненському загальновійськовому полігоні, кращі військовослужбовці 703-го полку оперативного забезпечення (військова частина А3817 у Самборі на Львівщині. – «ЩЛ») отримали подяки та грамотами від командувача військ оперативного командування «Захід» генерал-майора Олександра Павлюка, які вручив начальник управління оперативного забезпечення оперативного командування «ЗАХІД» полковник Юрій Оніщук Під час навчання військовослужбовці полку забезпечували форсування водної перешкоди механізованими підрозділами, за допомогою плаваючих транспортерів, паромно-мостових машин та евакуаційної служби». 

«Щоб приховати переправу від противника, рота РХБЗ здійснювала аерозольне маскування паромно-мостової переправи.. Нещодавно в полку введені посади фахівців евакуаційної служби, першими дану професію опанували молодший сержант Мар’ян Малачинський (після навчання став інструктором – водолазом) та солдат Артем Золотаревський (водолаз), які продемонстрували свої найкращі професійні та бійцівські якості», – поінформували також на сторінці оперативного командування «Захід» в інтернет-мережі «Facebook» та опублікували фоторептраж з навчань.


А поділитися?Вам має сподобатись...