Коронавірус не збавляє обертів у Львові: що відомо станом на 30 червня

logo


COVID-19 виявили ще у 149 мешканців регіону.

Коронавірусна інфекція продовжує поширюватися Львівською областю стабільно високими темпами. Так, за попередню добу у Львові та області за результатами ПЛР-діагностики ще у 143 осіб виявлено COVID-19 (всього коронавірус підтверджено у 5435 мешканців регіону).

Читайте також:

Коронавірус не покидає Буковину: ще 56 інфікованих COVID-19

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив заступник директора з медичної частини Львівської обласної клінічної інфекційної лікарні Ігор Берник.

На ранок 30 червня у лікарні перебувало 189 хворих, із них:129 – з підтвердженим діагнозом COVID-19, 60 – з підозрою.

Вікова категорія хворих: 75% – 50 років і старші; 25% – 18-50 років. “Стан хворих у відділеннях переважно тяжкий, отримують медичну допомогу. У відділенні інтенсивної терапії перебувають дев’ятеро хворих. На ШВЛ – троє пацієнтів у дуже тяжкому стані, з ускладненнями основного захворювання та супутніми хворобами”, – повідомив Ігор Берник. 

Карта корона Львів 30 червня

Як повідомляє кореспондент ТСН.ua, на вихідних у Львові було багато туристів, попри невтішну статистику працювало багато кав’ярень, а на вулицях було багатолюдно.  

Крім того, близько сотні людей у неділю, 28 червня, влаштували масове купання у невеликому джерелі в селі Новосілки біля Раковця, що за 15 км від Львова. За місцевим повір’ям, крижана вода у джерелі цілюща, і щоб повністю оздоровитися, необхідно пройти у воді 12 кіл.