Коронавірус у Львові та області: скільки пацієнтів госпіталізували за добу

logo


В Україні триває карантин, щодня підтверджують випадки захворюваності на COVID-19, серед них як легкий перебіг хвороби, так і складний. Зокрема, за добу 155 хворих на коронавірус у Львові та області госпіталізували у лікарні. 

За даними пресслужби Львівської ОДА, станом на 23 лютого у Львівській області за минулу добу госпіталізували 155 пацієнтів хворих на коронавірус. Окрім того, 454 осіб лікарі відправили на самоізоляцію. 

Інформують, наразі загалом у лікарнях перебуває 1 313 людей. Зокрема, у реанімації – 107 пацієнтів, із них 25 осіб підключено до апаратів штучної вентиляції легень. 

Найбільше хворих перебуває у Львівській обласній інфекційній лікарні та у Клінічній лікарні швидкої медичної допомоги Львова, там лікується 149 пацієнтів. У Центрі легеневого здоров’я – 140 людей, у Стебницькій лікарні – 109 осіб, у Львівському госпіталі ветеранів воєн та репресованих – 106 пацієнтів.

Найменше хворих на COVID-19 наразі перебуває у Львівській клінічній лікарні на залізничному транспорті, там проходить лікування 8 людей, у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні “Охматдит” та у Жовківській лікарні – по 12 людей, у Буській лікарні перебуває 14 осіб. Далі можете ознайомитися, де саме та скільки загалом осіб перебуває у лікарнях: 

Кількість госпіталізованих у Львівській області, Фото: пресслужби Львівської ОДА

Кількість госпіталізованих у Львівській області, Фото: пресслужби Львівської ОДА

Зазначимо, за минулу добу у Львові підтвердили 132 нових випадків захворювання на коронавірус, в області – 65 випадків. 

Нагадаємо, із 24 лютого у Львівській МТГ встановили “жовтий” рівень епідемічної небезпеки. Жителів закликають дотримуватися карантинних обмежень. Пропонуємо дізнатися, що саме буде заборонено. Зокрема, йдеться про масковий режим; наявність документів, що засвідчують особу; діятимуть обмеження щодо проведення культурних заходів; роботи закладів харчування; кінотеатрів; спортзалів; перевезення пасажирів; перетину державного кордону.