Корпоратив у Львові закінчився у лікарні

logo
162382_korporativ_u_lvovi_zakinchivsja_u_likarni.jpeg


У Львові спалах кишкової інфекції.

Люди отруїлися на корпоративні. Про це повідомляє прес-служба Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області, пише – Status Quo.

Читайте також

У Львові працівники «Укрзалізниці» після корпоративу потрапили до лікарні з кишковою інфекцією

Станом на 2 січня продовжується реєстрація випадків гострої кишкової інфекції серед працівників ПАТ «Українська залізниця» РФ «Львівська залізниця», ВСП «Львівська дирекція залізничних перевезень» станції Клепарів. Всього захворіло 13 осіб, з яких госпіталізовано 2, 11- знаходяться на амбулаторному лікуванні.

Фахівці Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області та Львівського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області провели перевірку ресторанно–готельного комплексу «Арго» м. Львів, вул. Шевченка, 186 з метою встановлення причин та обставин, що сприяли виникненню спалаху. За виявлені порушення в ході перевірки складено протокол на керівника закладу та дано пропозиції  по усуненню порушень.

Епідситуація залишається на контролі.

Нагадаємо, згідно з повідомленням, яке надійшло 29 грудня о 09.00 годині від Львівського відокремленого підрозділу ДУ «Лабораторний центр на залізничному транспорті МОЗ України» після святкування 25.12.17 року корпоративної вечірки працівниками залізниці в готельно-ресторанному комплексі «Арго» (м. Львів, вул.Шевченка, 186), за медичною допомогою 27-28 грудня звернулося 8 дорослих осіб. Зі слів постраждалих останні вживали різні страви, зокрема печінковий торт.


А поділитися?