Кожної п’ятниці, суботи та неділі у центрі Львова відбуватиметься лазерне шоу (відео)

logo


Відтепер кожної п’ятниці, суботи та неділі усі охочі зможуть відвідати лазерне шоу у центрі Львова. Таку атракцію для мешканців та гостей міста започаткували у сучасному ТЦ Vernissage Lviv MALL.

«На відкриття нашого ТЦ ми робили лазерне шоу і отримали багато позитивних відгуків про нього. Зараз вирішили транслювати таке шоу щовихідних, аби туристам було ще цікавіше відвідувати Львів», – зазначають у ТЦ Vernissage Lviv MALL.

Отже, шоу відбуватиметься кожної п’ятниці, суботи та неділі. Стартуватиме о 20:00. Запрошують усіх львів’ян та гостей міста відвідати ТЦ Vernissage Lviv MALL на вулиці Шевській, 12.

Нагадаємо, що ТЦ Vernissage Lviv MALL – це абсолютно новий тип ТЦ для нашого міста. Особливість закладу у тому, що тут розташовані корнери виключно українських виробників та брендів.

Вишуканий одяг, сувеніри, аксесуари ручної роботи та дорогоцінне каміння – все це, чекає на Вас тут. На останньому поверсі закладу розміщене затишне кафе, а на даху – оглядовий майданчик, який, як і лазерне шоу, абсолютно безкоштовний для відвідування.