Козицький виділив двом компаніям лісові ділянки Славського ДЛГП «Галсільліс» для бізнес-діяльності

logo


Козицький виділив двом компаніям лісові ділянки Славського ДЛГП “Галсільліс” для бізнес-діяльності 

середа, 3 липня 2024 р. о 14:57

Козицький виділив двом компаніям лісові ділянки Славського ДЛГП "Галсільліс" для бізнес-діяльності 

Лісові ділянки передано компаніям у платне користування на 10 років.

ГоловаЛьвівської ОДА Максим Козицький підписав розпорядження про виділення ТОВ “Рожанка парк” та ТОВ “Славскі” лісових ділянок Славського ДЛГП “Галсільліс” загальною площею 39,5 га і 71,6 га, відповідно, у платне користування терміном на 10 років.

ТОВ “Рожанка парк” отримало ділянки Тухлянського лісництва, а  ТОВ “Славскі” – Волосянківського лісництва для культурно-оздоровчих, рекреаційних та туристичних цілей. 

Славське ДЛГП “Галсільліс” повинно забезпечити укладення договорівпро довгострокове тимчасове користування лісами з ТОВ “Рожанка парк”, ТОВ “Славскі” у встановленому порядку. Під час укладення договорів “Галсільліс” повинно обумовити можливість дострокового розірвання договорів у разі вилучення (передачі) лісових ділянок для суспільних потреб та невиконання впродовж трьох років бізнес-плану.

Козицький іншим своїм розпорядженням відмовив ТОВ “Рибальський край” у виділенні лісової ділянки для довгострокового тимчасового користування лісами, площею 1,2 га,розташованої у Жовківському лісництві для рекреаційних цілей терміном на 15 років. 

Варіанти – онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів’ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024