Кремлівський політв’язень Ахтем Чийгоз розшукав львівського школяра, який його підтримав

logo
176999_kremlivskij_politv_jazen_ahtem_chijgoz_ro.jpeg


Колишній політв’язень особисто прибув до львівської школи та потиснув руку учневі, який листом підтримав його у скрутну хвилину.

Як повідомлялося раніше,коли Ахтем Чийгоз сидів у російській тюрмі за свою проукраїнську позицію і вже майже зламався морально, він отримав листа із Батьківщини, від львівського школяра. Простий текст, просякнутий звичайним людським теплом, підтримав Ахтема у найскрутніший момент.

Читайте також: Знайомства у Львові: ТОП-8 місць, де можна зустріти свою половинку.

Нагадаємо, Ахтем Чийгоз із початку Революції Гідності активно підтримував мітинги на Майдані у Києві. А через два роки, у січні 2015 року його затримали російські силовики, які інкримінували політику “організацію масових заворушень” (ч.1 ст. 212 КК РФ). Основна причина арешту – участь Ахтема Чийгоза у мітингах перед Верховною Радою Криму 26 лютого 2014 року.

11 вересня 2017року Верховний суд анексованого Криму засудив Ахтема Чийгоза до 8 років колонії суворого режиму. 25 жовтня Чийгоз разом з іншим кримськотатарським політв’язнем Ільмі Умеровим були видані Туреччині та звільнені від відбування покарання.

Переглянути, як відбувалася емоційна зустріч у Львові, можна на відео нижче:


А поділитися?