#КучинськийОдужуй. Львів’ян запрошують на перфоманс у жанрі фізичного театру

logo


21-го лютого о 19.00 год. у Львівському академічному театрі ім. Леся Курбаса відбудеться прем’єра танцювального перформансу у жанрі фізичного театру «Напрям рівно-ваги».фото надали організатори

фото надали організатори

Показ є частиною благодійного марафону мистецьких акцій #КучинськийОдужуй.  Над постановкою працювали хореографи Тамара Максименко з Дніпра та Марія Бакало зі Львова. Виступ передбачає побудову танцювального перформансу в жанрі фізичного театру з застосуванням технік сучасного танцю, контактної імпровізації та перформативних практик.

У коментарі Tvoemisto.tv хореограф Марія Бокало пояснила, в чому унікальність жанру: «Тут саме фізичні аспекти прояву людини постають першочерговим творчим засобом для втілення авторського задуму. Людське тіло постає як першопрояв найтонших барв гами емоційних переживань, душевних трансформацій, ідейних усвідомлень».

Підготовка до перфомансу – це взаємодія двох хореографів та двох музикантів, а також тринадцяти учасниць. «У цьому проекті всі учасники робочої команди – дівчата, тож глядач побачить суто дівочий погляд на таку хитку тему балансу: внутрішнього, тілесного, абстрактного. Кожен у цій роботі говорить про себе, бо це відповідь кожної людини на її пошук, її прагнення знайти те очікуване, що дасть гармонію, баланс», – зазначають організатори.

Опублікувала Юлія Сабадишина