Куди піти на Різдво у Львові, щоб весело провести час і не потратити більше ніж 100 гривень

logo
162398_kudi_piti_na_rizdvo_u_lvovi_wob_veselo_pr.jpeg


Різдво – одне з найтепліших і сімейних свят. Щоб Ви не нудьгували у цей день і весело провели час, 032 підготував для Вас огляд найцікавіших подій, які відбудуться у Львові на Різдво і де за вхід треба заплатити максимум до 100 гривень. 

Різдвяний органний концерт

7 січня о 18:00 в Органному залі відбудеться різдвяний концерт. Виступатиме Олена Мацелюх. Квиток на концерт можна купити ТУТ. Коштують вони від 50 до 80 гривень.

Різдво у Гаю

7 – 9 січня у Музеї народної архітектури та побуту ім. Климентія Шептицького, що на вул. Чернеча гора, 1 проходитиме традиційне свято «Різдво у Гаю»

Вартість квитків від 20 до 40 гривень. Купити їх можна ТУТ. 

Читайте також на нашому сайті: Драглі, запражка або андрути: чи знаєте ви, які страви готують на Галичині на Різдво та Святвечір? (ТЕСТ)

Різдвяні богослужіння

7 січня у львівських храмах відбуватимуться різдвяні літургії, вечірні, колядування.  Відвідати різдвяне богослужіння може кожен охочий. Ознайомитися із їхнім розкладом можна ТУТ. Вхід безкоштовний.

Органний ланч-концерт

7 січня о 14:00 у Будинку органної та камерної музики виступить органіст Сергій Слижук. Вартість квитків на його концерт 50 гривень. Купити їх можна ТУТ .

Читайте також на нашому сайті: Тест: Вгадай фільм по кадру.

Різдвяне шоу «Коли ангели спускаються на землю»

7 і 8 січня з  16:00 у дворику Львівської Ратуші, що на площі Ринок, 1, показуватимуть вогняне та лазерне шоу «Коли ангели спускаються на землю» від театру Воскресіння.  Вартість квитків – 100 грн для дорослих і 50 грн – для дітей. Купити квитки можна ТУТ.


А поділитися?