Куди піти у Львові з дітьми 7 – 9 січня: ідеї для відпочинку

logo


image

Кореспондентка 032.ua підготувала добірку ідей, куди піти у Львові з дітьми у період різдвяних свят. 

Впродовж 7 – 9 січня у Львові традиційно відбудеться низка тематичних подій, куди можна піти у місті. У цій добірці пропонуємо добірку ідей, як можна провести час у вихідні дні також разом із дітьми. 

Фестиваль “Спалах різдвяної звізди”

У Львові проведуть легендарний фестиваль “Спалах різдвяної звізди”, що є одним із найяскравіших різдвяних заходів. У рамках заходу проведуть ходу звіздарів, де можна буде побачити унікальні звізди учасників. 

Коли та де: 8 січня, початок о 12:15 на площі Музейній. 

Різдво у Гаю

У Шевченківському гаю традиційно відбудеться святкування Різдва. Проведуть різноманітні тематичні заходи. Зокрема, можна буде колядувати, насолодитися виступами музикантів, долучитися до екскурсії. Там облаштують святкову фотозону, буде “жива” шопка та автентична кухня. Вхід до Музею на Різдво коштуватиме 100 гривень (загальний квиток), 50 гривень (пільговий квиток).

Коли та де: 7 – 8 січня, Шевченківський гай.

Коляда у центрі міста

Ще одна тематична подія у Львові до Різдва – коляда з Уляною Горбачевською. Покажуть унікальне театралізоване різдвяне дійство, що бере за основу традиційний український вертеп 17 століття. 

Коли та де: 7 січня о 19:00 на площі Яворського. 

Вистава “Івасик Телесик”

Під час святкових вихідних також можна відвідати музичну казку за мотивами української народної (без антракту) “Івасик Телесик”. Сюжет вистави відомий багатьом з дитинства. Це повчальна історія про маленького Івасика та його батьків, про злу Бабу-Ягу і її доньку Оленку. Цей захід може сподобатися навіть найменшим глядачам. 

Коли та де: 9 січня у театрі імені Марії Заньковецької.

Коляда з Курбасами

У Львові звучатимуть традиційні колядки і на площі Маланюка. Всі охочі зможуть поринути у святкову атмосферу разом із гуртом Курбаси. Це дійство сподобається і дітям, і дорослим. 

Коли та де: 9 січня о 16:00 на площі Маланюка.

Вистава “Хочу снігу”

Всі охочі зможуть відвідати інтерактивну виставу “Хочу снігу”. Головні персонажі вистави – овечки Нитя і Кметя. Вони вводять дітлахів у казковий світ очікування свята, а в фіналі переживають радість Різдва. Вистава розрахована на дітей від трьох років. Вартість – 150 грн. 

Коли та де: 9 січня о 12:00, пл. Данила Галицького, 1 (Вільний театр “ОКО”).

Фото на головній умовне: moemisto.ua