Культурні події на вихідних у Львові

logo
64382_kulturni_podiji_na_vihidnih_u_lvovi.jpeg


Художник з Тернопільщини, що навчався у Львівській академії мистецтв, Іван Драган запрошує на свою світлу виставку «Христос добрий пастир» до галереї «Сливка». З галереєю митець став співпрацювати з 2009-го. Тепер виставляється там щороку: експонував Карпати, квіти, міські закапелки. Тепер ― сакральний живопис.

«Виставка, яка надихає на роздуми під час посту. Ми готуємося до Великодня», ― розповіла власниця галереї «Сливка» Оксана Сливка.

«Япономанія» запрошує на чайну церемонію до бібліотеки. До оголошеного Президентом року Японії в бібліотеці №13 на вул. Князя Романа навчатимуть охочих правильно заварювати чай. «Шлях ритуального напою» влаштують у п’ятницю о 13:00. Майстер-клас дасть завідувачка кафедри сходознавства Франкового університету Ореста Забуранна, яка трішки мешкала в країні сонця, що сходить.

«Це буде саме той чай, який вживають японці. Пані Ореста пообіцяла нам пригостити справжнім зеленим чаєм», ― запросила завідувач бібліотеки №13 Марія Майкут.

20 митців створили проект «The room» в галерею Гері Боумена. Мистецький проект запрошує помістити світ у дерев’яну коробку. Над ним працювало два десятки молодих художників та ілюстраторів зі Львова і столиці. Це така свого роду психотерапевтична спроба показати глядачу наскільки різні речі можуть траплятися в ідентичних форматах.

«Коли ми дорослішаємо, все далі і далі відходимо від себе. Тож я подумала, що було б круто повернутися туди, в це маленьке тісне приміщення, в якому ми були ще малими. Воно було дуже комфортним. Але було таким для мене, та я побачила, що не для всіх», ― зазначила куратор виставки, ілюстратор Наталя Гайда.


А поділитися?