Культурні події на вихідних у Львові

logo


У Львові тривають останні дні щорічного фестивалю «Етновир»

На вихідних у Львові триватиме щорічний фестиваль «Етновир». На площі Ринок та площі Музейній виступлять колоритні колективи з Хорватії, Словаччини, Індонезії, Латвії, Італії та України. Окрім цього, учасники фесту демонструватимуть свої народні костюми, та частуватимуть усіх своїми традиційними стравами.

«Це вже такий традиційний для Львова, для періоду Дня Незалежності фестиваль. Слоган його ‒ увесь світ до Львова. Маємо дуже багато колективів з різних країн. Чекаємо екзотичний колектив з Індонезії. Як і кожного року, готуємо певні сюрпризи», ‒ зацікавив директор фестивалю Андрій Сидор.

На фасаді Львівської ратуші покажуть візуальну подорож історії України від 1991 року до сьогодні

Перед Оперним театром до Дня Незалежності відбудеться святковий концерт. Виступатимуть «Гайдамаки» та «От Вінта». Хедлайнером заходу стане український гурт The Hardkiss. Та перед цим львів’яни разом з священиками українських церков і хоровою капелою «Дударик» виконають спільну молитву до Пресвятої Богородиці. Звучатиме вона синхронно й у інших країнах світу. А на площі Ринок буде світлове шоу. Увечері 24 серпня на фасаді львівської ратуші показуватимуть візуальну подорож історії України від 1991 року до сьогодні. Проект підготували відеохудожники Володимир Стецькович і Роман Дзвонковський.

«Ці відеопроекції будуть розповідати про таку, свого роду, історію державотворення і яку роль відігравали в ньому люди і в тому числі молоде покоління», ‒ каже директорка департаменту розвитку ЛМР Наталія Бунда.

Музикою органа можна буде насолодитись опівночі

Цими вихідними завершується 8-ий Львівський фестиваль органної музики. Для львів’ян та гостей міста лунатимуть твори світових класиків у виконанні Надії Величко, Богдана Дем’яненко та Володимира Кошуби. До Дня Незалежності організатори підготували особливий концерт. Музикою органа можна буде насолодитись опівночі.

«Ми завжди зустрічаємо День Незалежності вранці з парадами, а от закінчити з думкою про це все, про те, де ми перебуваємо, якось під органну музику. Ці концерти мають шалений успіх», ‒ зазначив директор органного залу Іван Остапович.

Перлини світової класики звучатимуть у музеї Пінзеля, італійському дворику й львівських храмах

Ще до кінця тижня можна буде відвідати 5-ий міжнародний фестиваль «Музика в старому Львові». Перлини світової класики звучатимуть у музеї Пінзеля, італійському дворику та у львівських храмах.

«У період відзначення Дня Незалежності України відбуватиметься в рамках циклу «Музика в княжому Львові». Ми запрошуємо наших гостей, гостей нашого міста», ‒ розповів засновник фестивалю Сергій Бурко.