Лея та Мавка: у Львові для 6 собак шукають сім’ї (Фото)

logo


МІСТО

Усі фото: Іра Шелест

На фейсбук-сторінці ЛКП «Лев» оприлюднили фотографії та історії 6 собак, для яких шукають сім’ї.

Бруно, 2 роки.Місце відлову: вул.Замарстинівська.Упевнений хлопець, який знає собі ціну. Обіцяв, що обов’язково сходить на заняття з кінологом, щоб приборкати свій характер.

Лея, 3 роки.Місце відлову: вул.Хуторівка.Іноді здається, що ця дівчинка прилетіла до нас зі всесвіту «Зоряних війн». Адже її енергетиці та почуттю гумору позаздрила б сама принцеса Лея.

Мавка,1 рік.Місце відлову: вул.Б.Хмельницького.Чарівна дівчина, яка наче зійшла зі сторінок українських творів про лісових мавок. Має у собі якийсь магічний шарм, який не тільки приковує погляди, а й не залишає шансів у неї не закохатися.

Мері, 2 роки.Місце відлову: Винники.Мері жодного дня не може прожити без руху. Пострибати, побігати за м’ячиком, повеселити всіх навколо – у цьому вся вона. Тому, якщо ви прихильник активного способу життя, із цієї дівчиною точно не засумуєте.

Кай, 2 роки.Місце відлову: вул.Мазепи.Ні, він не той Кай із казки про Снігову Королеву. І вулиця не перетворила його серце на кригу. Цей ніжний песик, так само, чекає друга, який допоможе пізнати світ із кращого боку.

Остін, 1 рікМісце відлову: РуднеЯкби шпигунський фільм “Остін Паверс” знімали у Львові, то цей хлопець точно би здобув головну роль. Адже не дивлячись на свій м’який характер, завжди відстоює добро і слідкує, щоб усі сусіди по вольєру поводили себе чемно.

Додамо, ЛКП «Лев» розташоване на вулиці Промисловій, 56. Телефон: 068 5354545.

Нагадаємо, раніше Galnet розповідав, що треба знати перед тим як взяти у родину собаку або кота з ЛКП «Лев». Детальніше про це читайте ТУТ. 

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.